Даруємо досвід приватної школи! Цікаво?

Усі події

3 дні безкоштовного навчання – саме такий подарунок ми робимо тим,
хто шукає найкращу школу для своїх дітей*! 

Наша школа – це інноваційний освітній простір з авторською програмою навчання та розвитку.

 • Школа, у якій Ваша дитини буде гармонійно розвиватись, навчаючись у атмосфері добра, поваги та, звичайно ж, дисципліни.
 • Школа, у якій дітей люблять, у якій переймаються майбутнім дітей, адже розуміють, що діти – це творці майбутнього світу!
 • Школа навчає не тільки академічним знанням, але й актуальним моделям успішності, практичним навичкам і вмінням, які відповідають сучасним викликам глобального світу!
 • Школа, якість навчального процесу у якій не залежить від жодних карантинних обмежень, адже ми готові як до забезпечення підвищеної безпеки під час навчання офлайн, як і до проведення повноцінного дистанційного навчання!

Відгуки батьків про нашу школу 

 Що нас відрізняє?

Ціннісна модель Плануємо та реалізуємо навчальний процес на базі 4-ох основних цінностей:  інновації,  креативність, синергія та емпатія. Поєднання цих цінностей є основою створення інноваційного середовища, у якому дитина розвивається гармонійно, комфортно та динамічно. Закладаємо засади подальших особистісних та професійних успіхів.
Інтегрована система навчання4 рівні навчального процесу:

 • Фундаментальний: класичні дисципліни
 • Світоглядний: як функціонує реальний світ ХХІ сторіччя в різних сферах життя людства?
 • Прикладний: як застосувати знання зі шкільного предмета у сферах життя людства?
 • Проєктний: як створити реальний продукт, застосовуючи знання одразу кількох дисциплін
Опорні напрями/профілізація 
JITS, JBO, JArtS
Вибір профільного напрямку у старшій школі:

 • JBO – Junior Business Open
  Авторські курси, спрямовані на вивчення дітьми бізнесу та підготовку власного бізнес старт-апу з подальшою участю у нашій внутрішній крауд-фандинговій кампанії 
 • JITS – Junior IT School
  Авторські курси, спрямовані на вивчення актуальних IT-напрямків (Data Science, Computer Science, Programming Basics, Web-design)

Комплексна програмою JArtS – Junior Art School – це програма розвитку м’яких компетенцій через контакти з творчістю. Програма повноцінно охоплює початкову школу, даючи можливість розвивати креативність, творче мислення, давати волю фантазії, творити руками та тілом. Також JArtS інтегровано у програму старшої школи для розвитку м’яких компетенцій, як наприклад публічні виступи, дебати, абстрактне мислення, логіка тощо.

ДПА та ЗНОУ старшій школі у навчальну програму вбудовано уроки підготовки до ДПА та ЗНО. Ми вболіваємо за те, щоб наші випускники вступали у обрані ВНЗ на обрані спеціальності та досягали поставлених цілей!
МенторствоТурбуючись про розвиток наших студентів, пропонуємо індивідуальну підтримку в рамках шкільної програми менторства. Ціллю менторських зустрічей є підтримка наших студентів у плануванні шляху власного розвитку, а також реалізації індивідуальних розвиткових цілей. План зустрічей визначається з учнем у процесі поточної роботи та пристосовується до його потреб. 
Mindfulness & EQЗнаємо, яке велике значення має турбота про психологічне здоров’я наших студентів та викладачів. Надаємо підтримку штатного психолога, організовуємо дорадчі лекції та семінари на психологічні теми для дітей від початкової школи до підліткового віку. Розвиваємо практику Mindfulness. Будуємо комунікацію на засадах розвитку трьох ключових характеристик усвідомленості:

 • культивування усвідомленості
 • увага до того, що відбувається в даний момент (просте спостереження за думками, почуттями та відчуттями у момент, коли вони виникають)
 • ставлення, яке не засуджує – допитливе та доброзичливе.

Хочете спробувати навчання в інноваційній школі?  

Залишайте заявку тут

* Потрапити на 3 безкоштовні дні можна лише у випадку наявності вільних місць у потрібному класі

 

Ми у Facebook

GlobalKids – Школа, що змінює світ!

Записатись на екскурсію
Залишіть заявку
Хочете записатись на екскурсію, гурток, забронювати місце у школі чи садочку? Залишіть свої контакти, ми перетелефонуємо!
Надіслати