Чому діти “безпричинно” плачуть після візиту у школу чи садочок?

20.04.2021
Усі новини

Школа така бажана і цікава для маленьких дітей і перші кроки викликають захват та позитивні емоції, адже так цікаво відчувати та бути дорослішим. Але часом, незважаючи на позитивний процес у школі, дитина може бути дратівливою, або навіть плакати без причини. Турботливих батьків насторожує така реакція дитини і вони починають шукати причину у школі, вчителеві, або інших дітях, списують на адаптацію дитини в новому середовищі. І дійсно, кожен з цих факторів може мати місце і дитина, не знаючи іншого шляху, показує це через плач. Адже плач — це нормальна, природна реакція на стрес. Вважаючи школяра вже дорослим, батьки часто забувають звернути увагу на позитивне та якісне фізичне відновлення дитини після навчального процесу.

За словами Божени Шпак, психолога, директора садочку GlobalKids, інтелектуальна діяльність, особливо нова, є доволі важкою та виснажливою для організму. Тому дуже важливо забезпечити дитині післяобідній відпочинок.
За сучасними тенденціями престижно відвідувати різні гуртки та вести активний спосіб життя. Але це створює надзвичайну напругу у інтелектуальній та емоційній сфері дитини. Як наслідок — дитина роздратована, плаче, у неї нема апетиту, поганий сон.
Розвиток дитини має бути гармонійним. Тому формуючи для неї графік та навантаження, не забувайте про час для відпочинку.

Записатись на екскурсію
Залишіть заявку
Хочете записатись на екскурсію, гурток, забронювати місце у школі чи садочку? Залишіть свої контакти, ми перетелефонуємо!
Надіслати