Як не стати мігрантом по садочках?

01.04.2021
Усі новини

Записатись на екскурсію

Вибір нашої школи - це вибір на користь успішного майбутнього Ваших дітей! Діти навчаються за інноваційними методиками, діти в безпеці, смачно їдять і гуляють! Домашні завдання - в школі, і понад 20 гуртків на вибір! Залишайте заявку - і ми розкажемо Вам всі деталі!

Як не стати мігрантом по садочках?

01.04.2021
Усі новини

Турботливі батьки завбачливо шукають не лише приємне середовище для своєї дитини, але й таке, що водночас буде безпечним і де надаватимуть якісні навчально-виховні послуги.

Проблема відсутності місць у державних дошкільних навчальних закладах спонукала до відкриття альтенативних: приватних, домашнього типу, прогулянкових, сімейних садочків тощо. Однак ця висока хвиля становлення садків зрушила і почала руйнувати формати якості надання освітніх послуг…

В умовах сьогодення не так вже й складно відкрити новий приватний садочок і набрати у нього діток, але втримати позиції і надавати там стабільно якісні послуги, особливо в умовах карантину, — не просто.

Шукаючи ідеальне місце для дитини, батьки змінюють садочки, адже хочуть гарний простір, кваліфікованих вихователів та асистентів, якісні побутові умови та навчальні продукти.

Тож як не стати мігрантом по садочках і не розчаровуватися своїм вибором?

Очільниця проекту GlobalKids Надія Дубченко рекомендує при розгляді нового садочка звернути увагу на таке:

– Поцікавтеся, як часто змінюються дітки в групі. Велика плинність — стоп-сигнал до з’ясування деталей;

– Чи є “старожили” і наскільки вони задоволені своїм вибором;

– Під час екскурсії локацією не соромтеся задавати усі питання, які вас цікавлять;

– Довідайтеся про можливість адаптаційних днів. Відповідальні садочки надають таку можливість — безкоштовно відвідувати дитині садочок впродовж кількох днів, щоб спробувати на скільки новий заклад буде задовольняти і ваші, і дитячі очікування.

Записатись на екскурсію
Залишіть заявку
Хочете записатись на екскурсію, гурток, забронювати місце у школі чи садочку? Залишіть свої контакти, ми перетелефонуємо!
Надіслати