Турботливі батьки завбачливо шукають не лише приємне середовище для своєї дитини, але й таке, що водночас буде безпечним і де надаватимуть якісні навчально-виховні послуги.
Проблема відсутності місць у державних дошкільних навчальних закладах спонукала до відкриття альтенативних: приватних, домашнього типу, прогулянкових, сімейних садочків тощо. Однак ця висока хвиля становлення садків зрушила і почала руйнувати формати якості надання освітніх послуг…
В умовах сьогодення не так вже й складно відкрити новий приватний садочок і набрати у нього діток, але втримати позиції і надавати там стабільно якісні послуги, особливо в умовах карантину, — не просто.
Шукаючи ідеальне місце для дитини, батьки змінюють садочки, адже хочуть гарний простір, кваліфікованих вихователів та асистентів, якісні побутові умови та навчальні продукти.
Тож як не стати мігрантом по садочках і не розчаровуватися своїм вибором?
Очільниця проекту GlobalKids Надія Дубченко рекомендує при розгляді нового садочка звернути увагу на таке:
– Поцікавтеся, як часто змінюються дітки в групі. Велика плинність — стоп-сигнал до з’ясування деталей;
– Чи є “старожили” і наскільки вони задоволені своїм вибором;
– Під час екскурсії локацією не соромтеся задавати усі питання, які вас цікавлять;
– Довідайтеся про можливість адаптаційних днів. Відповідальні садочки надають таку можливість — безкоштовно відвідувати дитині садочок впродовж кількох днів, щоб спробувати на скільки новий заклад буде задовольняти і ваші, і дитячі очікування.
Записатись на екскурсію