Справжні відгуки справжніх батьків: за що батьки люблять нашу школу?

10.09.2022
Усі новини

Відгуки батьків про школу – це те, чому завжди варто довіряти. Скільки людей – стільки думок, тож завжди найкраще мати свою власну думку, яка базується на особистому досвіді. І у нашій школі таке можливо, адже ми пропонуємо унікальну можливість – 3 дні безкоштовного навчання.

Проте сьогодні мова піде про справжні відгуки наших батьків, які ми зібрали цього літа, вже під час війни, щоб зрозуміти, наскільки добре ми справились із своїм завданням, як наші родини прожили з нами цей воєнний  час, що стало ключовим, а також, які ми маємо зони розвитку.

«Задоволені, що керівництво знайшло нову локацію замість Дагестанської і турбується про безпечне навчання в новому навчальному році»

Надія, мама другокласника

Анонімно

«Відмінна школа! Дуже добрі турботливі вчителі, гарно організований процес навчання!»

«Хороші вчителі – найголовніше в школі. Наша школа на Зеленій – чудова, передайте цю добру, дружню атмосферу на Наукову»

Наталя, мама четвертокласниці

Маріанна, мама другокласниці

«Гарна команда, ми задоволені школою! Дякую вам!»

«Подобається школа, наш вчитель також. Філософія школи класна»

Аліна, мама першокласника

Наталя, мама першокласника

«Дуже дякую за те, що робите процес навчання приємним, без стресу, не складаєте рук у складний час! Ну і за найкращу першу вчительку для мого сина, він нею дуже тішиться!»

*Відгуки подаються без редакції. Відгуки батьків зібрано під час планового опитування у червні 2022 року відділом маркетингу інноваційної освітньої мережі PIPL Lyceum та GlobalKids.

Запис на безкоштовну консультацію

Відгуки про приватну школу – це дуже важлива складова прийняття рішення. Якщо Ви зацікавились навчанням у нашій школі – запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію.

Також нагадуємо про нашу унікальну пропозицію – 3 БЕЗКОШТОВНІ ДНІ!

Реєструйтесь, і ми розкажемо Вам деталі, щоб Ви переконались, що у нашій школі перед Вашою дитиною відкриваються неймовірні можливості.

До речі, наше опитування також показало, що 93% студентів дуже задоволення навчанням.

Хочете і ви так само? Приєднуйтесь!

глобал7

GlobalKids – Школа, що змінює світ!

P.S.: Відгуки батьків студентів нашого інноваційного ліцею PIPL Lyceum запрошуємо читати тут.

Записатись на екскурсію
Залишіть заявку
Хочете записатись на екскурсію, гурток, забронювати місце у школі чи садочку? Залишіть свої контакти, ми перетелефонуємо!
Надіслати