Про GlobalKids

Чудова приватна школа GlobalKids для найрезультативнішого дитинства Ваших діток!

Запрошуємо до нас на 2022/23 н.р. - місця у класах закінчуються, адже у нас невеличкі класи, лише до 16 дітей. Зважаючи на обставини, у яких опинились українські родини через війну, у цьому навчальному році ми пропонуємо 4 формати навчання, які охоплюють майже усі можливі освітні потреби. Щоб вступити до нашої школи, рекомендуємо записатись на безкоштовну консультацію та/або екскурсію. Навчатись можна на одній з наших 3-ох локацій у Львові:

 • вул. Зелена, 115а

 • вул. Малоголосківська, 30а

 • вул. Наукова, 5а

Наша унікальна пропозиція - 3 БЕЗКОШТОВНІ ДНІ навчання у нашій школі. Це повний день перебування у своєму майбутньому класі, спільні сніданки та обіди, спілкування. Саме так Ваша дитина зможе відчути атмесферу і стане #найчеснішимекспертом! Отож, заповнюйте заявку, і наш менеджер усе для Вас організує. 

Запрошуємо стати частиною інноваційної освітньої мережі

PIPL Lyceum та GlobalKids!

------------------------------------------------

GlobalKids – інноваційний освітній простір, в якому Ваша дитина може прожити своє найкраще дитинство від 2-ох років і до 4 класу.

Globalkids - це сприйняття кожної дитини, як неповторної особистості.

Наша ціль, як батьків і педагогів – оточити кожну дитину безумовною любов’ю, підтримкою та безліччю можливостей для різностороннього розвитку та прояву її індивідуальності. Ми не лише навчаємо, а й допомагаємо розкритись.

Основне покликання GlobalKids

Наша мета:

Забезпечити якісний простір орієнтований на всебічний розвиток дитини.

Наші завдання

Навчальні:

 • збагачення та систематизація уявлення дитини про природу, людей, себе у навколишньому світі;

 • формування навчальних умінь;

 • організаційні (самоорганізація, самонавчання, вміння працювати у команді, вміння приймати поразку та перемогу не ображаючи інших, вміння дочекатися своєї черги);

 • загальнопізнавальні (спостерігати, аналізувати, бачити проблему, розмірковувати, осмислювати, висловлювати свою думку та шляхи розв’язання проблеми);

 • загальномовленнєві (культура мови, вислуховування, спілкування, розвиток діалогічного та монологічного мовлення, вміння висловлювати словами власну позицію та ставлення на задану тематику);

 • контрольно-оцінні (контроль власної діяльності, перевірка зробленого);

 • інтелектуальна готовність дитини до навчання (ознайомлення з навколишнім світом, логіко-математичний розвиток, розвиток мовлення, навичок читання та елементів грамоти, підготовка руки до письма, творчий розвиток, іноземна мова).

 

Наша місія

Розвивальні:

 • розкриття внутрішнього потенціалу дитини;

 • пізнання себе у світі та просторі навколо себе;

 • розвиток емоційного та соціального інтелектів;

 • формування внутрішньої мотивації до навчання, адаптація та соціалізація в середовищі одноліток;

 • вміння вирішувати проблемні ситуації, знаходити нестандартні рішення.

 

Виховні:

 • формування самостійності, працелюбності, спостережливості, відповідальності, розсудливості, поваги до себе та оточуючих.

 

Навчання у Globalkids фокусується на розвитку таких навичок XXI століття як:

 • креативність

 • критичне мислення

 • вміння творчо вирішувати завдання і проблеми різного ступеня складності

 • комунікабельність

 • самостійність

 • вміння співпрацювати

 • навик роботи з інформацією (пошук, фільтрування, аналіз, презентація)

 • гнучкість мислення

 • ініціативність та лідерські якості

 • відповідальність

 • соціальні навички (формування позитивного ставлення до себе і оточуючих, уміння спілкуватися і відстоювати власну думку, розвиток емоційного інтелекту, адекватна реакція на стрес).

Наші особливості

GlobalKids - це простір для розвитку та самореалізації ваших дітей. Ми пропагуємо цінності людяності та відповідальності, виховуємо національну свідомість та формуємо європейський світогляд особистості.

Основне покликання GlobalKids
Основне покликання GlobalKids
Забезпечити якісну дошкільну, початкову та середню загальну освіту. Наша мета - формування гармонійної та успішної особистості шляхом розкриття її природних здібностей, розвитку потенціалу та життєвих компетентностей. Ми створюємо і забезпечуємо усі умови для самореалізації і кожної дитини, і кожного члена нашої команди.
Наша місія
Наша місія
Забезпечення сучасної освіти та цілісного розвитку дітей у відповідності до індивідуальних та суспільних потреб. Створювати комфортне освітнє середовище, в якому дитина росте здоровою, успішною і різнобічно розвивається в умовах довіри, свободи, рівності, вчиться змінювати себе і світ на краще та зможе у майбутньому максимально реалізувати свій особистісний потенціал.
Основні напрямки роботи
Основні напрямки роботи
Розвивати допитливість та інтерес до навчання. Заохочувати індивідуальні інтереси, здібності дитини. Розвивати творче мислення та креативне сприйняття. Формувати незалежність і прагнення працювати. Створити умови для спільної й особистої роботи.
Наша візія
Наша візія
Ми прагнемо бути позитивним генератором, який стимулюватиме освіту України до руху вперед. Створюємо освітній простір, що забезпечує опанування навиками та формування цінностей на основі екологічних стосунків, ненасильницького спілкування, освітнього коучінгу, що сприятиме вихованню сучасних людей.
Наші цінності
Наші цінності
Повага до особистості дитини, надання їй свободи вибору; Відповідальність, прагнення до постійного розвитку, висока моральність розкриття потенціалу кожної дитини, сприяння її творчій та пізнавальній активності; Формування навичок роботи у колективі, толерантності, вміння ефективно співпрацювати; Педагогіка партнерства: прозорі та відкриті стосунки між усіма учасниками навчального процесу — дітьми, вихователями, вчителями і батьками; Виховання особистості для формування відкритої свідомості сучасного громадянина; Здоров’я та безпека усіх учасників виховного і освітнього процесу; Розвиток вихователів та вчителів, підвищення їхнього професійного рівня через мотивацію та саморозвиток.
Наша ціль
Наша ціль
Наша ціль, як батьків і педагогів – оточити кожну дитину безумовною любов’ю, підтримкою та безліччю можливостей для різностороннього розвитку та прояву її індивідуальності. Ми не навчаємо, а допомагаємо розкритись!
Записатись на екскурсію

Найпоширеніші запитання

Ми навчаємо не тільки академічним знанням, але й актуальним моделям успішності.

Що цікавить саме Вас?

 • Хто наші викладачі?

  У нашій команді працівники з відповідною професійною освітою, педагоги та психологи з досвідом роботи.
  Ми систематично організовуємо профільне навчання та професійні тренінги для колективу.
  Викладачі регулярно проходять перевірки та атестації.

  Детальніше про наших працівників у розділах “Наша команда”.

 • Яка кількість дітей у класах?

  У кожному класі до 16 учнів.
  Під час уроку у класі присутні вчитель на куратор класу.

 • Чи є тестування або екзамени для вступу до школи?

  Для майбутніх першокласників ми проводимо вступне оцінювання готовності дитини до школи. Його мета – допомогти батькам оцінити доцільність відвідування школи дитиною в поточному навчальному році. Це особливо актуально для батьків, які вагаються що обрати: підготовку до школи чи перший клас. Якщо оцінка готовності за усіма основними факторами є позитивною, ми рекомендуємо навчання у школі вже цього року.

 • Які навички дітей розвивають у школі?

  Окрім вивчення основних предметів, ми скеровуємо увагу на розвиток у дітей таких важливих навичок:
  -критичне та просторове мислення
  -емоційний інтелект
  -психологія спілкування
  -лідерство
  -соціальна відповідальність
  -кібербезпека
  -права людини.

 • Скільки часу дитина може перебувати у школі?

  Ми працюємо з 9 до 19 години.

  У другій половині дня для дітей передбачені заняття у гуртках і активне дозвілля.

 • Як стати учнем школи?

  Перегляньте, будь ласка, інформацію ТУТ

 • Поведінка під час уроків і перерв

  Учні мають уважно працювати у класах під час уроків та не заважати іншим. Учні не можуть відмовлятися від виконання завдань, які ставить учитель. Для ефективності навчального процесу та для того, щоб його не переривати, учні мають протягом усього уроку перебувати в класі. Якщо з’являється нагальна потреба вийти, це можна зробити лише з дозволу вчителя.

  Під час перерв учні мають поводитись обережно. Бігати на перервах не дозволяється, адже така поведінка може зашкодити учню або його оточенню. Також учні мають пересуватися правою частиною коридора або сходів.

 • Пропуск занять

  Протягом відсутності у школі учень може навчатися дистанційно за допомогою віддаленого доступу.

  Зверніть, будь ласка, увагу на те, що навчальний процес не може бути цілковито індивідуальним. Для повноцінного навчального процесу ХХІ століття необхідно працювати в групі, вирішувати проблеми разом та співпрацювати.

  Учень, який був відсутній у школі з причини хвороби до 3 календарних днів може відвідувати школу без надання довідки від лікаря.
  Учень, який був відсутній у школі з причин хвороби протягом 3 днів і більше має обов’язково надати відповідну довідку від лікаря з рекомендаціями щодо навантаження на уроці фізичної культури з вказаним терміном.

  Якщо учень неспроможний відвідувати школу в будь-який день через хворобу або за будь-яких інших причин з відома батьків, необхідно надати відповідну заяву від батьків перед початком навчального дня.

 • Матеріальна відповідальність

  Батьки матеріально відповідальні за пошкодження шкільного майна дитиною.

  Учні відповідають за збереження свого майна. Якщо учень загубив щось зі своїх речей, навіть цінних, школа не несе відповідальності, але часто речі знаходяться, і в такому випадку їх можна забрати в скринях в холі, а цінні речі — у адміністратора.

 • Записатись на екскурсію