Все, що потрібно батькам

Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Батьки та школа

Оскільки основною метою школи є формування всебічно та гармонійно розвиненої, щасливої особистості з лідерськими якостями, без участі батьків досягти її реалізації буде неможливо.

Участь батьків
Участь батьків
Навчання – це не двосторонній процес взаємодії учнів та вчителів, в ньому присутня і третя, не менш важлива, сторона – батьки. Саме тому ми приймаємо до школи не лише дитину, а й найближчих для неї людей – тата і маму, тобто всю сім’ю, і бачимо батьків активними учасниками навчально-виховного процесу нарівні з учнями та вчителями.
Співпраця
Співпраця
Такий підхід є абсолютно природним, адже сім’я – це середовище первинної соціалізації дитини, джерело її емоційної підтримки, засіб передачі та збереження цінностей. Оскільки основною метою школи є формування всебічно та гармонійно розвиненої, щасливої особистості з лідерськими якостями, без участі батьків досягти її реалізації буде неможливо.
Ми чекаємо від батьків:
Ми чекаємо від батьків:
- віри у свою дитину та прийняття не лише її сильних сторін, а й слабких; - бажання розвивати творчі здібності та всіляко заохочувати прояви ініціативи свого сина чи доньки; - довіри до всіх, хто працюватиме з дитиною: до керівництва школи, вчителів, кураторів, психологів, адже всі вони – професіонали, віддані своїй справі, які живуть дітьми, дивляться з вами в одному напрямку і готові до діалогу та співробітництва; - толерантності до думок, традицій та матеріального статку інших родин; - підтримки здорового способу життя; - поваги до української мови, культури та традицій.
Зверніть увагу
Зверніть увагу
Дитина перебуває на території закладу впродовж цілого дня і для неї це чималий відрізок часу. Навчання є своєрідною роботою, що повинна цінуватися і сприйматися так само, як і ваша щоденна робота. Тут у дитини з’являються нові друзі, відкриваються невідомі раніше істини, розвиваються таланти. Вона проходить шлях соціалізації, який часом не може обійтися і без певних розчарувань та проблем. А тому ми просимо вас цікавитися усіма справами дитини, підтримувати її і одразу звертатися до нас, якщо ви помітили якісь зміни в поведінці.
Записатись на екскурсію

Мобільний додаток

Ми використовуємо зручну, багатофункціональну, персональну платформу для батьків, де зосередили все найнеобхідніше.

Мобільний додаток GlobalKids
Повне керування програмою, харчуванням, та станом ваших дітей!

Аби акумулювати всю найнеобхіднішу і корисну інфомацію в одному місці, ми впровадили багатофункціональну і зручну у використанні платформу GlobalKids. Для кожного користувача створюється персональний кабінет з повним функціоналом. Усе спілкування з адміністрацією школи доступне у чаті на цій платформі, а не роззосереджене у месенджерах, вайберах і телеграмах.

Мобільний додаток GlobalKids
Уся школа у мобільному телефоні!

У персональному кабінеті користувач отримує:

  • Доступ до відеонагляду у всіх класах;
  • Розклад уроків та гуртків дитини;
  • Інформацію про успішність, оцінки, стан викнання завдань;
  • Спілкування з вчителями та кураторами;
  • Вибір меню харчування (екскурсія кухнею);
  • Оплати рахунків.