Вартість: 1100 грн/міс., заняття 3 рази в тиждень

Локація: вул. Наукова, 5а.

Мета занять: Навчитись технікам майстерності айкідо.

АЙКІДО (яп. 合気 道 — «шлях гармонійного розвитку») — японське бойове мистецтво створене Уесіба Моріхеєм.

Що робимо на занятті?
Структура заняття побудована так, що всі вправи, які дитина виконує протягом тренування, сприяють розвитку гнучкості тіла, координації, спритності.

Чого діти навчаться?

Айкідо навчить дитину самодисципліни, різним технікам мистецтва  і дозволить вирішити таке завдання як комплексне оздоровлення організму.

Записатись

Айкідо у Львові: чудові можливості для розвитку дітей  

Айкідо — бойове мистецтво, яке є унікальним синтезом древніх технік самооборони та боротьби у поєднанні з філософією гармонії духа.  Сучасний японський комплекс було створено Моріхеєм Уєсібою у 1925 році. До вивчення практики його спонукали власні хворобливість та низький рівень фізичної підготовки. Опановуючи древні єдиноборства, Уєсіба перетворився на сильного, витривалого та відважного чоловіка. Але, попри ідеальне тіло та славу непереможного воїна, його душа не знаходила задоволення. І тоді Уєсіба звернувся до релігійних та філософських вчень. Саме це й стало основою для створення власної школи Айкікай, яка поклала початок бойовому мистецтву під назвою айкідо. На сьогодні це є одним із дієвих інструментів всебічного розвитку дітей різного віку. Якщо ви бажаєте долучити свою дитину до айкідо у Львові, то чекаємо на вас в інноваційному освітньому просторі GlobalKids.

Коли краще починати заняття айкідо

Айкідо укріплює не лише тіло, а й дух, формує особливе світосприйняття, вчить постояти за себе. Суть даного виду бойового мистецтва полягає в оборонній практиці, у застосуванні больових прийомів та кидків. Основний меседж — використовуй силу свого супротивника проти нього самого без проявів насилля та агресії. Саме це є основними причинами вибору батьками занять з айкідо для своїх дітей.

Сам засновник айкідо вважав, що заняття найкраще починати у 12–13 років. Адже, на його думку, саме цей вік є найбільш сприятливим для того, щоб дитина могла зрозуміти основні ідеї та положення бойового мистецтва, а також повноцінно опанувати техніки.  Утім, айкідо є одним із найбільш м’яких та безпечних бойових мистецтв, тому підходить для дітей різного віку (як для хлопчиків, так і для дівчаток). Саме тому до занять у GlobalKids запрошуються діти від 5–7 років. У перші роки занять тренери багато часу присвячують загальній фізичній підготовці дітей, розвитку м’язів, тренуванню падінь та інших прийомів, ознайомленню з початковою теорією айкідо.

Айкідо для дітей: аргументи на користь бойового мистецтва

Заняття в гуртку айкідо несуть багато позитивного для розвитку дитини:

  • фізичне вдосконалення: як і будь-який інший вид мистецтва, айкідо сприяє розвитку основних фізичних якостей та рухових умінь;
  • отримання корисних навичок: добре розвинена координація, дрібна моторика, вміння контролювати власне тіло, правильно падати, витривалість тощо знадобляться вашій дитині не лише на татамі, але й у повсякденному житті;
  • духовний розвиток: заняття виховують у дітей дисциплінованість, організованість, вміння досягати мети, повагу до старших, звичку не зловживати силою, не проявляти агресію тощо. Адже айкідо — це не лише фізична підготовка, а потужна психологічна (навіть філософська) складова;
  • уміння захистити себе: опанувавши прийоми та філософію айкідо, дитина зможе зробити це без застосування грубої фізичної сили та насильства. Адже даний вид бойового мистецтва — це насамперед оборона. Дитину навчатимуть правильно уникати ударів або ефективно блокувати їх, що робити у випадку переваги нападаючого у силі, як вибиратися із захвата, які точки допоможуть швидко знешкодити противника тощо. Це допоможе почуватися захищеним та у безпеці за будь-яких обставин;
  • соціалізація: попри те, що айкідо — не командний вид спорту, заняття у гуртку допоможуть дитині отримати соціальний досвід, налагодити спілкування з однолітками, уміння взаємодіяти з ними, стати більш впевненою у собі.

Для занять айкідо є й перелік протипоказань. Основні з них — значне відставання у фізичному розвитку, епілепсія та деякі види психічних чи генетичних захворювань, бронхіальна астма, захворювання або наслідки травмування хребта тощо. Ми готові запропонувати вам заняття у гуртку за доступною ціною та гарантуємо індивідуальний підхід до кожної дитини. 

Залишіть заявку
Хочете записатись на екскурсію, гурток, забронювати місце у школі чи садочку? Залишіть свої контакти, ми перетелефонуємо!
Надіслати