Балетна студія

Усі гуртки

Вартість: від 1200 грн/міс, заняття 2 рази на тиждень.
Локація: вул. Наукова, 5а.

Мета занять: гармонійний розвиток тіла, формування ритмічності і музикальності, а також покращення фізичних якостей: сили, спритності, витривалості, координації та гнучкості.

Що робимо на занятті?

Заняття складаються з основ класичного танцю, а також із гімнастики загального фізичного тренажу (необхідно для того, щоб укріпити тіло та розпрацювати й покращити дані) та з використанням принципів йоги (щоб правильно розпрацювати виворотність, розтяжку та гнучкість у дитини).

В нашій мережі заняття балетом проводять кращі викладачі студії «Little swan».
Заняття розвивають хорошу працездатність, завзятість, витривалість і психічну стійкість, сприяють випрацювати правильну поставу, допомагають виправити спинку після довгих сидінь за партою та надати рухам виразність і благородство.
Дитина росте працьовитою, терпеливою, зібраною, уважною, вміє концентруватися на поставленій меті і не шкодує сил для її досягнення.
Також організовуються балетні постановки-вистави. Вони проводяться на сцені, у балетних костюмах, з декораціями, складаються з танців, акторської гри і в дійсності є такими, як справжні балети в театрах! Це дає учням (уже маленьким артистам) спробувати себе в цій професії та відчути, яким є справній виступ на сцені. У кінці кожного півріччя є відкритий урок для батьків, щоб діти змогли показати свої досягнення у навчанні.

Записатись

Залишіть заявку
Хочете записатись на екскурсію, гурток, забронювати місце у школі чи садочку? Залишіть свої контакти, ми перетелефонуємо!
Надіслати