Вартість: 900 грн/міс., заняття 2 рази в тиждень
Локація: вул. Наукова, 5а та вул. Зелена, 115а.

Мета занять: Ознайомити дітей з видом спорту, зміцнити здоров’я дітей, закласти основи свідомої дисциплінованості.

Що робимо на занятті?
Наполеглива праця з розвитку технічних навичок, вивчення тактики футболу в поєднанні з сучасними підходами світових футбольних шкіл.

Чого діти навчаться?

Діти навчаться виконувати основні індивідуальні технічні та тактичні елементи гри, розвинуть  фізичні якості такі як: гнучкість, координація рухів, швидкість.

Записатись

Футбол для дітей у м. Львів – секція від GlobalKids для активної малечі

Всебічний розвиток дитини – основа гармонійної особистості, і фізичне виховання займає у цьому не останню роль. Особливо, коли дитина щиро цікавиться певним видом спорту, проявляє бажання та активність. Футбол для дітей у м. Львів на базі сучасної школи GlobalKids саме для таких активних та зацікавлених хлопців і дівчат!

Гурток з футболу від GlobalKids – все, що треба знати

Ми запрошуємо кожну активну дитину долучитися до цікавого світу спорту – наш викладач точно знає, як знайти мову з самими різними дітьми. Ми не просто граємо у футбол та проводимо стандартне тренування, а ставимо за мету повноцінне занурення у спортивний світ:

 • наполеглива робота над розвитком технічних навичок;
 • вивчення тактики футболу, щоб гра була свідомою;
 • знайомство із сучасними підходами світових футбольних шкіл.

Якщо дотримуватись правил, не штовхатись, не відбирати м’яч у воротаря, не ставити підніжки, футбол є безпечним та активним видом спорту. Саме правильному, безпечному та корисному футболу ми завжди віддаємо перевагу.

Цілеспрямовано працюємо над дисципліною дитини, її витривалістю, враховуючи всі вікові норми – у нас корисно та весело!

Користь футболу для дітей

Як будь-який активний вид спорту, футбол корисний для здоров’я дитини – фізичного та психічного:

 • зміцнення імунітету заняттями на свіжому повітрі;
 • формування правильної осанки;
 • формування міцних м’язів;
 • міцний та здоровий сон;
 • підвищення швидкості реакції;
 • запобігання зайвій вазі, застійним явищам в організмі.

Дитячий організм виробляє багато енергії, і саме спорт допомагає націлити цю енергію на розвиток. Футбол для дітей корисний і для психічного розвитку. Учні вчаться дисциплінованості, підвищують самооцінку, адекватно сприймають критику і факти – як спосіб рости, а не як образу. За відгуками вчителів та батьків, юні футболісти відрізняються цілеспрямованістю, врівноваженістю та силою волі.

Лікарі ж повідомляють, що заняття з футболу для дітей дійсно позитивно впливають на розвиток. Якщо графік навантаження складений правильно, діти більш легко адаптуються у суспільстві, не відчувають складнощів у спілкуванні з однолітками. Вони також витриваліші. Якщо для інших 5 уроків даються складно, для юних спортсменів вони проходять значно легше.

Чого навчаться діти

Ми приділяємо багато уваги правильному фізичному розвитку, тому що навантаження без контролю тренера можуть зашкодити опорно-руховій системі. Чого навчає дитячий гурток з футболу у Львові:

 • виконувати основні індивідуальні елементи гри;
 • освоювати технічні сторони футболу;
 • розробляти тактику гри;
 • працювати в команді;
 • розвивати гнучкість, швидкість, координацію рухів.

Навчаємо дітей спілкуватись один з одним і знаходити компроміси, бо тільки налагоджена командна гра може привести до успіху! А ці навички ще знадобляться дитині у дорослому житті.

Набір на футбольні секції у м. Львів від GlobalKids

Чекаємо вас за адресою: вул. Наукова, 5а та вул. Зелена, 115а. Тут ви можете познайомитись з викладачем та записатися на дитячі заняття з футболу. Ми надамо всі консультації стосовно одягу, екіпірування  та безпеки занять. Як і вся наша школа, ми дотримуємося сучасних підходів у вихованні та розвитку. Підтримуємо індивідуальність дитини та розкриваємо її таланти!

Залишіть заявку
Хочете записатись на екскурсію, гурток, забронювати місце у школі чи садочку? Залишіть свої контакти, ми перетелефонуємо!
Надіслати