Індивідуальні заняття з англійської мови

Усі гуртки

Викладач: Надія, сертифікований тренер Cambridge

Вік: 6-16 років

Вартість: 250 грн/урок  
Локація: вул. Дагестанська, 24

Мета занять: покращити рівень знань дитини з англійської мови

Що робимо на занятті? 

Весело та цікаво навчаємось: виконуємо лексичні та граматичні завдання, слухаємо музику англійською, тренуємо вимову, поповнюємо словниковий запас слів. 

Чого діти навчаться?

Діти зможуть вільно комунікувати англійською мовою, покращать знання з граматики та письма, а також отримають бажаний рівень володіння мовою.

Записатись

Гурток англійської мови у GlobalKids для дітей від 6 років у Львові

Іноземні мови стануть у нагоді навіть тоді, коли майбутнє дитини не пов’язане з міжнародними кампаніями або з планами переїзду до іншої країни. Вільне володіння дозволяє подорожувати без перешкод, а також розраховувати на більш високу оплату праці у майбутньому.

Гурток англійської мови у GlobalKids допоможе весело та цікаво розвинути здібності до іноземної мови у дитини або підлітка віком від 6 до 16 років. Наш викладач – сертифікований тренер Cambridge, не втрачайте нагоду отримати якісні знання світового рівня!

Гурток з англійської мови – веселе та цікаве навчання

Частіше за все батьки згадують про додаткове навчання англійської вже тоді, коли дитина пішла до школи і зіткнулася з труднощами засвоєння матеріалу. Але найкращий вік для того, щоб розпочати – саме 5-6 років. У цьому віці дитина вчиться активно досліджувати та взаємодіяти з оточуючим світом, швидко засвоює інформацію і зможе почувати себе впевнено, відвідуючи шкільні уроки з англійської.

Що потрібно для ефективного навчання англійської:

 • Поєднання декількох типів подачі інформації. Кожна людина має схильність до одного або декількох типів інформації: візуальна, усна, текстова. Враховуючи цю особливість, можна полегшити учбовий процес.
 • Використання ігрових технологій. Навчання через гру – передова методика роботи з дітьми та підлітками. Ігрова атмосфера робить заняття цікавими, створює асоціації, що допомагають краще засвоїти матеріал.
 • Врахування індивідуальної швидкості навчання. Не можна сподіватися, що всі діти запам’ятають інформацію однаково швидко. Врахування швидкості засвоєння – шлях до якісного знання.
 • Постійна розмовна практика. Прибирає бар’єри у спілкуванні та позбавляє невпевненості у собі.
 • Програма відповідно віку. Завдання та матеріали, підібрані у відповідності віковим особливостям.
 • Інтерактивні методики. Сучасні технології, що роблять навчання цікавим та більш інформативним.
 • Легка та приємна атмосфера. Створення настрою, з яким учень буде відвідувати заняття – одна з головних задач для професійного викладача.

Ми у GlobalKids приділяємо увагу кожній з цих складових, саме тому наші учні із задоволенням відвідують гурток англійської, зберігають активність та проявляють інтерес!

Як проходять заняття у GlobalKids

Англійська мова викладається сертифікованим тренером Cambridge. Це означає, що ваша дитина буде засвоювати мову лише за передовими та доведено ефективними методиками. Що ми робимо на уроках з іноземної мови:

 • виконуємо граматичні та лексичні завдання;
 • слухаємо музику англійською;
 • тренуємо вимову та спілкуємося;
 • поповнюємо словниковий запас.

Діти отримують навички вільної комунікації, впевненість у власній граматиці та письмі. Регулярні заняття допомагають отримати бажаний рівень володіння мовою та підготувати міцну основу для професійної та спеціалізованої англійської.

Сучасна школа – якісна освіта

Викладачі GlobalKids використовують тільки передові методики навчання, ефективність яких вже підтверджена результатами наших учнів – ми намагаємося поліпшувати учбові процеси не одразу для всіх, а з урахуванням особливостей кожного. Завітайте до нашого гуртка та переконайтеся самі – ми за якісну та цікаву освіту для дітей. Впевнена, весела та корисна англійська для дітей до 16 років на рівні Кембріджу доступна у Львові!

Залишіть заявку
Хочете записатись на екскурсію, гурток, забронювати місце у школі чи садочку? Залишіть свої контакти, ми перетелефонуємо!
Надіслати
Become a Patron!