Індивідуальні заняття з іспанської мови

Усі гуртки

Викладач: Марта

Вік: 6-16 років

Вартість: 250 грн/урок  
Локація: вул. Дагестанська, 24

Мета занять: покращити рівень знань дитини з іспанської мови.

Що робимо на занятті? 

Весело та цікаво проводимо заняття: виконуємо лексичні та граматичні завдання, слухаємо аудіо та переглядаємо відео матеріали іспанською. Також працюємо над правильною вимовою і поповненням словникового запасу учнів.

Чого діти навчаться?

Завдяки цікавим інтерактивним урокам,  діти  зможуть висловлювати свою думки іноземною мовою. Більше того – розвинуть навички читання, письма, аудіювання та усного мовлення. 

Записатись

Іспанська для дітей: індивідуальні курси для будь-якого віку

Іспанська є однією з найпоширеніших мов у світі  (після англійської, китайської та індійської), державною для 21 країни, однією з шести офіційних мов ООН. Нею розмовляють понад 400 млн людей у світі як першою мовою, 60 млн осіб використовують іспанську як другу, а 20 млн як іноземну. У сучасному глобалізованому суспільстві знання іспанської значно розширює можливості для спілкування за кордоном під час туристичних та ділових поїздок, для працевлаштування та навчання. Опанування іспанської значно спростить процес вивчення інших іноземних мов, адже сучасна іспанська належить до групи мов, похідних від латині. Іспанська для дітей в інноваційному освітньому просторі GlobalKids —  це індивідуальні уроки, які розроблені та викладаються професіоналами. Вони допоможуть вашій дитині ознайомитися з основами та покращити наявний рівень знань.

Переваги індивідуального навчання в GlobalKids

Ми пропонуємо індивідуальні уроки вивчення іспанської мови для дітей від 6 до 16 років. Такий спосіб підходить для тих, хто не має можливості відвідувати заняття у спеціалізованих мовних школах або надає перевагу вивченню матеріалу наодинці з викладачем. Крім того, індивідуальний курс іспанської має низку й інших переваг:

  • підходить для дітей, які відвідують інші групові та індивідуальні заняття. Батьки мають можливість самостійно обирати та узгоджувати найбільш зручний час для навчання. Графік планується спільно з викладачем з урахуванням індивідуальних потреб. Ми працюємо так, щоб було зручно вам та вашій дитині;
  • під час індивідуальних занять вся увага викладача належить виключно вашій дитині, що значно підвищує ефективність навчання. Для безпосереднього спілкування іспанською учень має не кілька хвилин, а цілий урок;
  • викладач має змогу оцінити рівень знань кожної дитини, що надалі допоможе спланувати навчальну програму, підібрати відповідні методи, прийоми та засоби навчання. Проблемні питання ніколи не залишатимуться на потім — вони вирішуватимуться тут і зараз;
  • індивідуальні заняття з іспанської дають змогу ефективно контролювати прогрес у навчанні кожної окремої дитини. Певні висновки можна зробити вже після кількох уроків. Це дозволить надалі корегувати навчальний процес відповідно до компетенції дитини.

Особливу увагу при організації навчального процесу ми приділяємо його матеріальному забезпеченню. Наші викладачу мають змогу використовувати сучасне обладнання та методичні матеріали відповідно до віку дитини.

Мета навчання дітей іспанської мови

Основною метою навчання іспанської мови у GlobalKids є формування у дітей комунікативної компетенції, від рівня якої залежить успішність входження особистості в іншомовний соціум. При цьому основними комунікативними вміннями є:

  • здійснення усного спілкування у діалогічній та монологічній формах;
  • сприймання на слух іспаномовних текстів, розуміння їх змісту;
  • читання й розуміння текстів іспанською різної складності, використання їх як джерел корисної інформації;
  • здійснення спілкування у письмовій формі відповідно до завдань навчального процесу;
  • адекватне використання досвіду, набутого при вивченні рідної мови, як засобу оволодіння іноземною;
  • використання невербальних засобів спілкування у разі дефіциту мовних.

Знання лексичного і граматичного матеріалу само по собі не забезпечує становлення комунікативних умінь. Цей недолік традиційної методики навчання іноземної мови відчував на собі практично кожен із нас. Саме тому наші викладачі під час організації курсу звертають особливу увагу на формування у дітей вмінь використовувати набуті знання у процесі спілкування. Це стосується учнів будь-якого віку, включаючи наймолодший.

Залишіть заявку
Хочете записатись на екскурсію, гурток, забронювати місце у школі чи садочку? Залишіть свої контакти, ми перетелефонуємо!
Надіслати
Become a Patron!