Підготовка до школи

Усі гуртки

Граючись навчаємось!

Запрошуємо діток на цікаву підготовку до школи. 

Чого навчиться дитина?

  1. Основи математики (нумерація чисел у межах 10: ознайомлення з числом і цифрою, формування навичок прямої і зворотної лічби; виконання арифметичних дій з опорою на предметну діяльність; підготовка до розв’язування сюжетних задач у початковій школі; ознайомлення з геометричними фігурами)
  2. Логіка (розвиток логічного мислення, умінь аналізувати, порівнювати, узагальнювати, класифікувати)
  3. Навчання грамоти (читання, письмо – оволодіння звуковою системою рідної мови, розвиток фонетичного слуху, удосконалення звуковимови, розвиток мовлення дитини (слухання і говоріння), розвиток дрібної моторики )
  4. Англійська мова (ознайомлення з лексичними одиницями та граматичними компетентностями, формування навичок говоріння, письма, аудіювання)
  5. Інтегроване заняття «Human and World» (Я пізнаю світ, арт, інженерія) формування уявлень про природу та засвоєння основ еко-культури, розширення досвіду пізнання світу дитиною та стимуляції пізнавальної активності, розвиток творчих здібностей)

Що ми пропонуємо?

  • Формування готовності дитини до школи, яка визначається взаємопов’язаними компонентами: розумовою, соціальною, психологічною, емоційно-мотиваційною, біологічною зрілістю.
  • Дитина навчається слухати вчителя, виконувати завдання, зберігати дисципліну, зосереджуватись на важливому, концентрувати увагу, взаємодіяти з однокласниками та вирішувати конфліктні ситуації.
  • Зворотній зв’язок від вчителів про успіхи дитини
  • Перерва на теплий чай і легкий перекус
  • Невеличка киснева прогулянка для переключення уваги та підвищення ефективності засвоєння матеріалу

Графік занять: Сб, 10-13 год.

Вартість: 2000 грн/місяць, всього 12 год.

Початок занять: лютий, 2022 року

Долучитись до курсу можна протягом року.

Записатись

Залишіть заявку
Хочете записатись на екскурсію, гурток, забронювати місце у школі чи садочку? Залишіть свої контакти, ми перетелефонуємо!
Надіслати
Become a Patron!