Великий теніс

Усі гуртки

Викладач: Катерина

Вік: 5-7 років

Вартість: 1000 грн/міс., заняття 2 рази в тиждень
Локація: вул. Малоголосківська, 30а

Мета занять: Покращити координацію рухів дітей, розвивати спритність, силу і витривалість, просторове і предметне орієнтування.

Що робимо на занятті? 

Відпрацювання ударів м’яча ракеткою, засвоєння різних технік подач.

Чого діти навчаться?

 Діти навчиться програвати і вигравати з перевагою, з’явиться дух суперництва, бажання поліпшити показники, відточити майстерність.

Записатись

Великий теніс у м. Львів – дитячий гурток від GlobalKids

Великий теніс – досить інтенсивна гра, яка крім знання правил вимагає витривалості, зосередженості та тактичного мислення. Всі ці навички ми виховуємо у дітках на спортивних секціях. Великий теніс у м. Львів від GlobalKids – гурток, де енергія дитини буде направлена на укріплення фізичного та психічного здоров’я.

Великий теніс для дітей м. Львів – головна інформація

Запрошуємо дітей 5-7 років на заняття з великого тенісу до секції на базі сучасної школи GlobalKids. Наш викладач – Катерина, знайде підхід до кожної дитини та допоможе освоїти головні техніки тенісу легко та граючи.

Основна інформація про гурток:

 • заняття 2 рази на тиждень;
 • вік – від 5 до 7 років;
 • адреса – вул. Малоголосківська, 30а;
 • ціни – 1000 грн на місяць.

Заняття проводяться з метою покращення координації рухів малечі, розвитку спритності та витривалості. Діти також засвоюють просторове і предметне орієнтування, навчаються програвати та вигравати з адекватною реакцією. Батьки наших юних спортсменів помічають розвинену цілеспрямованість – дитина вчиться поліпшувати показники у всіх напрямках життя, відточувати майстерність та досягати результатів.

Користь тенісу для дітей

Спорт вимагає від дитини витривалості, координації та сконцентрованості – зрозуміло, що не всі дітки мають достатньо терпіння у характері, але саме великий теніс допомагає розвивати такі навички. З точки зору професійного підходу, 5 років – кращий час для того, щоб почати заняття.

Користь та переваги від занять тенісом для дітей:

 • Індивідуальність. Великий теніс не припускає роботи команди – дитина працює сама за себе або в парі, не більше. Так виховується відповідальність та самостійність – перекласти відповідальність за результат гри на іншого не вийде. Так учень засвоює прийняття важливих рішень, стратегічне мислення та контроль емоцій.
 • Фізичний розвиток. Навіть невеликий рівень навантажень допомагає покращити фізичний стан. Під час гри працює все тіло: руки, ноги, спина, шия, м’язи живота та ніг. У дитини з’являється природно сформована мускулатура, підвищується витривалість.
 • Емоційний розвиток. Учень навчається програвати та вигравати з гідністю, цікавиться досягненням результатів, розвиває бажання покращувати результати та відточувати майстерність.
 • Соціалізація. Навіть якщо дитина відчуває скутість під час спілкування з однолітками, заняття спортом допомагають це виправити. Ми навчаємо дітей досягати результату і відокремлювати гру від особистих відносин з «конкурентом» – всі наші учні підтримують гарні відносини та вільно спілкуються один з одним.

Використати надмірну емоційність, активність та негатив, якщо він є, можна на корті. Подачі та ведення гри потребують максимальної сконцентрованості та активних рухів, тому діти починають набагато краще спати, гарно навчатися та контролювати свою емоційність.

Чому навчиться дитина

Великий теніс у Львові від GlobalKids – секція, де ваша дитина навчиться:

 • різним технікам подачі;
 • чітким ударам м’яча ракеткою;
 • програшам та виграшам з перевагою;
 • органічному суперництву.

Наша секція відкрита для кожної дитини – ми завжди знаходимо підхід з урахуванням сучасних педагогічних практик та кращого досвіду навчання у світових школах. Чекаємо на вас у Львові, будемо раді бачити діток та їх батьків – відповімо на всі питання, познайомимо з викладачем і розкажемо всі деталі.

Залишіть заявку
Хочете записатись на екскурсію, гурток, забронювати місце у школі чи садочку? Залишіть свої контакти, ми перетелефонуємо!
Надіслати
Become a Patron!