Вартість: від 300 грн.
Локація: вул. Малоголосківська, 30а та вул. Наукова, 5а.

Мета занять: розвинути слухові і вокальні здібності дитини 

Що робимо на занятті? 

Виконуємо вправи на дихання, дикцію, на правильне положення гортані, язика, співаємо різноманітну музику. Діти володітимуть різними вокальними техніками, опанують сценічне мовлення та сценічну пластику. Уроки вокалу допоможуть дитині бути більш артистичною та виразною. Спів дозволяє поліпшити дикцію дитини та усунути певні мовні недоліки.

Записатись 

Вокальний гурток у Львові для дітей у GlobalKids

Вокальний гурток – універсальні заняття, які підходять і дівчатам, і хлопцям. Навіть сором’язливі та тихі дітки стають відкритими та галасливими, коли їм подобається музика та власний спів. Заняття з вокалу для дітей у GlobalKids – чудова нагода розкрити юний талант та отримати користь для мовлення, дихання та дикції.

Чим корисні гуртки з вокалу

Ми пропонуємо методики, які не тільки розвивають голос та дикцію, але й оздоровлюють дитячий організм:

  • вправи на дихання – навчають дихати за допомогою діафрагми та контролювати цей процес свідомо;
  • покращення дикції – правильна вимова слів та букв, чітка промова;
  • правильний спів – використання положень язика та гортані за методиками безпечного та правильного співу.

Так дитина засвоює різноманітні варіанти самонавчання на майбутнє та може самостійно контролювати дихання та вимову. Це також допомагає у стресових ситуаціях, під час хвилювання. Регулярні заняття співом збільшують об’єм легень та полегшують стан при хронічних хворобах верхніх дихальних шляхів. Однозначна користь вокалу доведена і для характеру, психічного стану дитини.

Розвиток інтелекту

Діти-музиканти старанно навчаються та швидше розбираються в темі, легко засвоюють читання та досягають успіхів у вивченні іноземних мов. Це відбувається через те, що музичні заняття покращують пам’ять та розвивають ділянки мозку, що відповідають за логічне мислення. Під час співу покращується кровообіг та нормалізується серцевий ритм.

Боротьба зі страхами

У нашому гуртку сором’язливі та невпевнені дітки показують позитивну динаміку вже після перших занять. Вони відкриваються, у них прокидається артистизм та контроль емоцій. Довіра до викладача та дружня атмосфера швидко допомагають відкрити таланти та розвинути харизму.

Розвиток мовлення

Уроки співу для дітей 5-7 років – це не тільки навчання нотам та пісням. Перед заняттям викладач проводить атикуляційну гімнастику. Це необхідно для розігріву мовленнєвого апарату. У перспективі регулярні заняття допомагають вирішити проблему легкого заїкання. Артикуляційні м’язи пов’язані з координацією рухів, тому робота над цим може поліпшити ситуацію і з іншими фізичними проблемами.

Естетичне збагачення

Знайомлячись з музичним світом, світовою культурою, дитина розвивається морально, культурно та естетично. Уроки вокалу спонукають до емоційного відгуку, навчають емпатії через мистецтво – можливість розвинути відчуття чужих емоцій та переживань на прикладі емоцій авторів музики та слів, героїв пісні.

Чому навчиться дитина у вокальному гуртку GlobalKids

Розкрийте творчий потенціал завдяки досвідченому викладачу та сучасному підходу до навчання. Ваша дитина отримає навички:

  • чіткої та поставленої вимови;
  • володіння різними вокальними техніками;
  • сценічного мовлення;
  • ритмічних рухів та пластики.

Заняття проводяться з метою розвитку вокальних та слухових здібностей, що також допомагає позбутись скутості та знайти чудовий вихід для енергії та емоцій.

Запишіться на заняття до гуртка у GlobalKids, щоб з перших уроків переконатися у якісному підході та дружній атмосфері! Чекаємо та маленькі таланти у Львові, пропонуємо зручний графік відвідувань гуртка! Телефонуйте або залишайте заявку, щоб дізнатися більше про школу та додаткові заняття.

Залишіть заявку
Хочете записатись на екскурсію, гурток, забронювати місце у школі чи садочку? Залишіть свої контакти, ми перетелефонуємо!
Надіслати