Наш садочок

GlobalKids - це інноваційний простір, орієнтований на розвиток дитини

Про садок

Садочок GlobalKids - це якісний простір, створений кваліфікованими експертами та люблячими батьками для розвитку дітей.

Приватний садок у Львові – 10 переваг для дітей та батьків

Приватний садочок дає батькам можливість забезпечити дитині всебічний розвиток, спілкування з однолітками у комфортній атмосфері під наглядом кваліфікованих фахівців. Таку перевагу діткам та їх батькам ми надаємо у GlobalKids – мережі приватних навчальних закладів м.Львів.

10 переваг приватного навчання

Дитина, що вперше проводить час без батьків у садочку, проживає період соціальної адаптації та стресу. Тому для наших маленьких учнів ми передбачили не тільки начальну програму, але й комплексну турботу та підтримку. Наш приватний садок у м.Львів пропонує наступні переваги:

 • закрита територія під охороною;
 • постійний онлайн-доступ до камер відеоспостереження на території та у приміщеннях;
 • сертифіковані бактерицидні рециркулятори у кожному класі для безпечної дезинфекції;
 • авторська програма навчання на основі досвіду світових практик і методик;
 • 2 фахівця на групу до 15 дітей;
 • натуральне та смачне харчування за стандартами НАССР;
 • розвиткові курси та авторські вправи для інтелектуального та фізичного розвитку дітей;
 • базовий та комфортний режим дня з урахуванням необхідного відпочинку та активності;
 • зручні локації – наші приватні садочки розташовані у трьох районах Львова для вашої зручності.
 • остання у переліку, та не остання серед наших переваг – всебічна підтримка і турбота про вашу малечу.

Ми працюємо з 8:30 до 19:00. Ви можете довірити нам дитину і звільнити час для своїх справ. А ми подбаємо про те, щоб кожний учень, що завітав у наш садочок, відчував себе комфортно, проводив час цікаво та корисно. Розумна ціна за навчання і турботу про вашу дитину – піклуємось, як про своїх!

Навчальна програма

Обираючи наш приватний садок у Львові, ви можете бути впевнені у розвитку та досягненнях малечі. Команда GlobalKids – це сертифіковані психологи, викладачі, вихователі, логопеди, які підготували передову навчальну програму для всебічного розвитку дітей. У приватному дитсадку GlobalKids у Львові ми використовуємо програму з таким складом:

 • Розвиткові курси для дітей. У програмі використано 2 напрямки: розвиток дитини як особистості та розширення пізнавальної сфери. Тут ваша дитина навчиться бути організованою, самостійною, а також покращить сенсорику та моторику.
 • Авторські вправи. Сенсорний розвиток у ігровому та навчальному форматах. Тематичні матеріали та оригінальні вправи для дитини.
 • Індивідуальні карти можливих досягнень. Наші вихователі відстежують успіхи кожної дитини за авторськими розробленими картами. Вони включають всі навички, які має опанувати дитина певного віку.
 • Додаткові заняття. Навчальна програма включає заняття з англійської мови, розвитку мовлення, музики, танців, спорту – ми вміємо зацікавити кожну дитину.

Приватний дитсадок GlobalKids має ще одну важливу перевагу – ми ставимося до ваших діток, як до своїх. Бо самі маємо дітей і знаємо, як важливо батькам бути впевненими та спокійними за комфорт та безпеку. Запрошуємо на екскурсію, щоб ви самостійно пересвідчились – ми у GlobalKids пропонуємо краще для вашої дитини!

Ми піклуємося про безпеку вашої дитини
Ми піклуємося про безпеку вашої дитини
- Територія садочку є закритою - Територія знаходиться під постійною охороною - Територія та приміщення оснащені камерами - Відеоспостереження з постійним онлайн доступом для батьків (зі звуком) - Класи оснащені сертифікованими побутовими бактероцидними опроміювачами-рециркуляторами, -кондиціонерами
Ми створюємо якісний простір для ровитку дитини
Ми створюємо якісний простір для ровитку дитини
Проект розміщення та зонування території розроблений спеціально з урахуванням потреб дітей. Для планування та створення нашого простору були залучені спеціалісти: психолог, педагог, архітектурний дизайнер, ландшафтний дизайнер для створення якісного та сучасного середовища. Кожна кімната, де будуть перебувати діти, наповнена всім необхідним функціоналом для максимально якісного та безпечного забезпечення потреб та розвитку дітей.
Ми впровадили авторську програму навчання
Ми впровадили авторську програму навчання
Програма навчання дітей складена з різних методик, які спрямовані на розвиток особистості дитини, формування практичних навичок та ровиток цікавості до оточуючого світу. Для формування авторських курсів та занять було використано досвід світових практик та методик таких як методика Марії Монтессорі, Глена Домана, Олени Соміш, В'ячеслава Воскобовича, досвід садочків Данії, Фінляндії, США.
Ми забезпечуємо професійний супровід та комфортний розподіл дітей у групах
Ми забезпечуємо професійний супровід та комфортний розподіл дітей у групах
Ми залучили до роботи висококваліфікований персонал. Усі наші працівники мають педагогічну, або психологічну профільну освіту. Групу до 15 дітей супроводжує двоє працівників вихователь та асистент. Групи поділені за віком: 2-3 роки Пташенята 3-4 роки Лисенята 4-5 років Тигренята
Ми пропонуємо якісне здорове харчування
Ми пропонуємо якісне здорове харчування
- Власна опорна кухня: https://www.youtube.com/watch?v=mplY79OxPmM - Технологічні процеси з дотриманням усіх норм ХАССП (HACCP). - Співпрацюємо із перевіреними надійними постачальниками продуктів, які мають сертифікати якості. - Не додаємо покращувачів кольору і смаку, не використовуємо хімічних домішок, уникаємо готових напівфабрикатів. - Готуємо поживну, безпечну, якісну і смачну їжу. - Корисне і збалансоване харчування. - Розробка меню із залученням нутріціолога. - В основі - саме ті страви, які найохочіше їдять діти. - При потребі можемо готувати безглютенові, безлактозні, безкозеїнові страви згідно медичних рекомендацій для окремих дітей.
Записатись на екскурсію

Навчальна програма та групи

Навчальна програма садочку GlobalKids складена на основі стандартів і досвіду України та світу.

Навчальна програма садочку GlobalKids складена з різноманітних елементів, які створюють якісний супровід у розвитку дитини.

Розвиткові курси для дітей
Розвиткові курси для дітей
Програма включає два напрямки курсів розвитку дитини. Перший напрямок Self Development він має на меті розвиток дитини, як особистості, а також спрямований на набуття практичних навичок (самостійності, організованості тощо). Для підкріплення цих навичок діти беруть участь у заняттях Sensor and motor skills, які мають на меті розвиток сенсорики та моторики дітей. Другий напрямок має на меті розвиток пізнавальної сфери дітей. Курси з цього напрямку проводяться через тематичні хвильові занурення. Кожного тижня діти вивчають нову тему, здійснюють різні дослідження та експерименти. Адже, лише через практичну діяльність та максимальну включеність дітей можливо вивчите нове.
Авторські вправи
Авторські вправи
До розвиткових навчальних курсів ми розробляємо тематичні дидактичні матеріали, оригінальні вправи в авторській реалізації. Вправи мають різного типу завдання для сенсорного розвитку, розвиткового та ігрового характеру.
Індивідуальні карти можливих досягнень дитини
Індивідуальні карти можливих досягнень дитини
В ході року систематично проводяться вихователями спостереження за дітьми. Спостереження здійснюються за індивідуально розробленими для проекту GlobalKids картами можливих досягнень дитини. Карти включають в себе ряд навичок, які дитина має освоїти в певному віковому періоді.
Додаткові заняття
Додаткові заняття
Окрім базових розвиткових курсів в навчальну програму входять заняття з: - англійської мови; - розвитку мовлення; - казкотерапії; - музики; - спорту та танців.
Базовий ритм дня
Базовий ритм дня
День садочку спланований за базовим ритмом дня та починається о 8:30 до 19:00, в нього входять наступні елементи: 1. Прихід та Руханка. 2. Сніданок. 3. Ранкові заняття, перекус та прогулянка. 4. Обід. 5. Сон. 6. Вільна гра та Підвечірок. 7. Вечірні заняття та Прогулянка. 8. Перекус вечірній, вільна гра, повернення додому.
Записатись на екскурсію

Команда садочку

У нашій команді зібрані кваліфіковані працівники, педагоги та психологи, які кожного дня несуть освітні зміни для творення сучасного, якісного навчального середовища дошкільнят

Надія Дубченко
Надія Дубченко
Очільниця мережі PIPL Lyceum та GlobalKids, керівник садочку
Все починається з дитинства, тому моя велика мрія - навчати та розвивати діток так, щоб вони були щасливими! Збираємо навколо цієї мрії усіх однодумців, які розділяють наші цінності, а головне - щиро люблять роботу з дітьми. Це - причина того, чому діткам у нас добре.
Любов Просович
Любов Просович
Адміністратор садочку (локація Дагестанська 24)
Бути частиною освітнього простору для дітей є радістю та великою відповідальністю. Дорослі, що оточують дітей є позитивними прикладами до життя і маємо старатися бути добрим другом та наставником для них.
Оксана Четверікова
Оксана Четверікова
Розробниця оригінальних та авторських навчальних елементів
За освітою: - режисер драм.театру, організатор культурного дозвілля - вчитель початкових класів - розробляє авторські навчальні вправи для проекту Великим натхненням є створювати нові вправи для дітей. Цей процес від пошуку ідеї до втілення її в життя є особливим та клопітким. Але також надзвичайно цінно бачити щасливих дітей, які навчаються через унікальні та авторські вправи розроблені для малят GlobalKids.
Ленишин Роксолана
Ленишин Роксолана
Вихователь
За освітою: практичний психолог, спеціальний психолог, викладач. Педагог по роботі з методикою Марії Монтессорі. Садочок для діток має бути затишним та дружнім, щоб вони хотіли сюди повертатися та проводити час. Наші діти з радістю приходять кожного ранку, в позитивній атмосфері навчаються нового та тішать нас своїми досягненнями.
Вікторія Війтів
Вікторія Війтів
Вихователь
За освітою: вихователь. Вихователь з досвідом роботи по методиці "Лицем до дитини". Бути вихователем для дітей це велика відповідальність, адже потрібно створити середовище де діти не лише будуть навчатися з радістю, але де вони зможуть набувати самостійних навичок.
Галина Чупун
Галина Чупун
Старший вихователь
За освітою: педагог. Наставник по проектній діяльності, арт-терапевт. Для того, щоб навчати дітей потрібно творити позитивне середовище і через дотик до нового пізнавати світ. Навчальні матеріали не можуть бути зосереджені лише на додаткових та дидактичних вправах, обов'язково потрібно використовувати різні експерименти, створювати місце для спостереження та рефлексії для того, щоб діти могли зростати та дізнаватися нове з радістю.
Юлія Кутень
Юлія Кутень
Вихователь. Логопед.
За освітою: корекційний педагог, педагог-дефектолог, логопед. Вчитель з занять розвитку мовлення для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку. Діти є невичерпним джерелом енергії, яке потрібно направляти в правильне русло для гарного зростання. Ми створюємо позитивні умови для розвитку особистості дітей.
Ірина Козак
Ірина Козак
Асистент та вихователь на заміні
За освітою: практичний психолог. Сертифікований спеціаліст в питаннях інклюзії. Маленькі діти відкривають нам світ по новому. Їхня щирість та щастя найкраща подяка для нашої роботи і безмежне натхнення до роботи. До дітей можна лише з відкритою душею, лише тоді вдається підкорювати нові вершини.
Наталя Шуплат
Наталя Шуплат
Асистент
За освітою: вчитель географ. Як мама я знаю наскільки важливу роль відіграє садочок та вихователі у житті дитини. Якісне та професійне середовище формує маленьку особистість та готує її до шкільного життя. Садочок - це один з перших та важливих кроків у житті та досвіді дитини. Піклуємося про дітей якнайкраще.
Анастасія Зубик
Анастасія Зубик
Асистент
За освітою: соціальний педагог. Хороший настрій та щирість запорука гарної роботи з дітьми. Кожного дня ми бачимо нові досягнення дітей, перемоги та програші. Не завжди все вдається добре і зразу, ми як наставники супроводжуємо злети і падіння наших маленьких вихованців та підтримуємо їх у нових починаннях. Бути поряд в різні моменти та залишатися гарним прикладом для дітей це особливий досвід життя для кожного з нас.
Записатись на екскурсію