Наша школа

Школа навчає студентів не тільки академічним знанням, але й актуальним моделям успішності, практичним навичкам і вмінням, які відповідають сучасним викликам глобального світу.

Про школу

GlobalKids - Школа, що змінює світ!

GlobalKids — це осередок довіри, безпеки та відповідальності дитини.

Навчання у GlobalKids — мотивує, самовдосконалює, формує свідомість.

Освіта, здобута у GlobalKids — основа успішного майбутнього!

Початкова школа GlobalKids – це частина інноваційної освітньої мережі PIPL Lyceum та GlobalKids, що охоплює виховання, навчання та розвиток дітей від 1,5 року до 11 класу. Початкова школа GLobalKids - це навчання з 0 до 4 класу на 3-ох локаціях у м. Львові, а також дистанційно. У 2022/23 н.р., зважаючи на війну та всі наслідки, які вона з собою принесла, ми пропонуємо Вам 4 формати навчання, які відповідають актуальним освітнім запитам. У GlobalKids ми потурбувались про те, щоб в умовах максимальної безпеки не тільки навчати, але й мотивувати дитину, формувати її свідомість та спонукати до самовдосконалення.

10 переваг, які надає приватна інноваційна школа GlobalKids

Наша команда постійно працює над удосконаленням таких напрямків:

 • безпека дітей під час перебування у школі, особливо під час війни, та повний контроль з боку батьків;

 • повноцінне технічне обладнання для продуктивного навчання;

 • всебічний розвиток та формування звички мислення;

 • найкращі викладачі, завдяки яким кожна дитина - це почута особистість.

Саме ці напрями дають нам змогу запропонувати батькам та дітям переваги, які надають приватні школи Львова GlobalKids:

 • загальноосвітня школа повного дня – з 8:30 до 19:00, а також передбачений трансфер з будь-якого району у м.Львів;

 • 4 формати навчання у 2022/23 н.р., щод відповісти на усі актуальні освітні запити українських родин;

 • класи з обмеженою кількістю дітей – не більше 16, щоб кожному приділити достатньо уваги та часу;

 • ноутбук, класичні підручники та все необхідне для навчання надаємо ми – ви не маєте турбуватись про забезпечення;

 • ніяких домашніх завдань – дитина виконує всі вправи у закладі, вам не потрібно витрачати час на допомогу по виконанню;

 • у класі присутні вчитель та куратор курсу для контролю поведінки та якості викладання;

 • більше 20 додаткових гуртків у межах закладу – дитині більше не знадобляться репетитори;

 • власний виробничий цех, що працює за стандартами HACCP – поживне, смачне та корисне харчування;

 • навчальна програма державного зразка, доповнена авторськими методиками наших викладачів;

 • відеоспостереження у режимі онлайн зі звуком – Ви можете у будь-який момент приєднатися до трансляції та пересвідчитись, що дитина почувається комфортно та проводить час із користю;

 • акцент на практичній діяльності – ми закріплюємо теорію інтерактивними заняттями, науковими дослідами та груповими роботами.

Наші приватні школи орієнтовані на продуктивне навчання. Одна лише теорія не може дати такого глибокого розуміння, яке надають практичні заняття у групах, інтерактивні ігри, а також методики, що враховують характер та особливості поведінки дітей різних вікових груп.

Навички для успішного майбутнього

Платні школи Львова GlobalKids – це елітні установи, в яких ми пропонуємо навчання високого рівня якості за розумну вартість, повністю контрольовану та прозору. Наша приватна школа спрямована не лише на повноцінне засвоєння програми, але й на розвиток навичок для формування здорового мислення та успішного майбутнього:

 • Лідерство, соціальна відповідальність, права людини, а також просторове та критичне мислення. Ми працюємо над розвитком емоційного інтелекту та психології спілкування, щоб дитина не відчувала бар'єрів та почувалася впевненою.
 • Поглиблене вивчення англійської мови, а з третього року навчання дитина обирає другу іноземну мову для вивчення. Розподіл по навчальним групам за рівнем знань, а не віком. Початкові класи вивчають англійську з перших днів у школі.
 • Інформаційні технології. З 1 класу дитина вивчає основи кодингу та опановує базу сучасних технологій.
 • Всебічний фізичний розвиток. Типові та групові уроки, додаткові секції – виховання чемпіонів змалечку!

Крім цього, ми пропонуємо заняття для розвитку креативності, логічного мислення та наукові секції. Все, щоб ваша дитина обирала цікаві для себе напрями, відчувала впевненість у своїх силах та досягала нових висот. Запрошуємо на екскурсію до наших шкіл, де ви зможете пересвідчитись у якості освіти, обговорити вартість навчання в приватній школі, отримати відгуки про GlobalKids та познайомитись із нашою командою!

Наші переваги
Наші переваги
• Школа повного дня з 8.30 по 19.00 • Наявність надійних укриттів та бомбосховища • Програма державного зразка + унікальні авторські курси • Крім класичних підручників – ноутбук, яким забезпечує школа • На уроці присутні двоє педагогів: викладач і куратор класу • Не більше 16 дітей у класі • Відеоспостереження зі звуком і онлайн доступом • Відсутність домашніх робіт - усі завдання учні виконують у школі • Велика кількість різнопланових додаткових гуртків на вибір в межах закладу • Можливість організації довезення (трансферу) з будь-якого району Львова • Власна опорна кухня для забезпечення харчування школярів (https://youtu.be/mplY79OxPmM)
Наші акценти
Наші акценти
Ми акцентуємо увагу на практичну діяльність учнів. Більшість уроків проводять у форматі STEAM — коли теорія закріплюється практикою. Усі класи проводять інтерактивні наукові досліди. У шкільні проекти інтегровані різні предмети. Діти вчаться взаємодіяти і бути гнучкими у командній роботі.
Здорове харчування
Здорове харчування
Власний виробничий цех. Технологічні процеси з дотриманням усіх норм ХАССП (HACCP). Співпрацюємо із перевіреними надійними постачальниками продуктів, які мають сертифікати якості. Не додаємо покращувачів кольору і смаку, не використовуємо хімічних домішок, уникаємо готових напівфабрикатів. Готуємо поживну, безпечну, якісну і смачну їжу. Корисне і збалансоване харчування. Розробка меню із залученням нутріціолога. В основі - саме ті страви, які найохочіше їдять діти. Триразове харчування або на вибір (наприклад, тільки сніданок і обід). Можливість замовити харчування лише в окремі дні. Пропонуємо до вибору щодня два варіанти сніданків та обідніх комплексів. При потребі можемо готувати безглютенові і безлактозні страви для окремих дітей. У школи щойно приготовану їжу доставляють у спеціальних термоконтейнерах.
Записатись на екскурсію

Навчальна програма та курси

Ми впровадили авторські навчальні курси та програми, які використовують дієвий досвід інноваційних шкіл з усього світу.

Якість на ринку освітніх послуг формує конкуренція. Регулярні перевірки вимагають від шкіл відповідати усім стандартам і вимогам. А для того, щоб бути на крок попереду, давати більше і якісніше за інших, - крім обов’язкових навчальних предметів згідно держстандарту, у нашій школі впроваджено авторські навчальні курси та програми, які використовують дієвий досвід інноваційних шкіл з усього світу.

Навички майбутнього
Навички майбутнього
Ми не лише навчаємо, а й розвиваємо навички, що необхідні сучасній людині: -критичне та просторове мислення -емоційний інтелект -психологія спілкування -лідерство -соціальна відповідальність -кібербезпека -права людини.
Іноземні мови
Іноземні мови
Ми розуміємо важливість якісної комунікації, тому одним із наших акцентів є поглиблене вивчення іноземних мов, зокрема англійської. Розподіл у навчальні групи відбувається за рівнем знань, а не за віком чи класом. Англійську використовують у кожному навчальному предметі. Ми організовуємо для дітей та викладачів тематичні мовні клуби - speaking clubs. У нас є повністю англомовні класи початкової школи (0-3). Крім цього з 3 класу учні обирають до вивчення другу іноземну мову: німецьку, польську, французьку тощо.
IТ (інформаційні технології)
IТ (інформаційні технології)
Вже з 1 класу наші учні вивчають основи кодингу та практично опановують ази інформаційних технологій. Багато уваги скеровано на освоєння принципів роботи з даними, на експерименти з 3D-технологіями та віртуальними реальностями. Відтак згодом вони впроваджують власні інноваційні проекти та створюють свої програми.
Фізичне виховання
Фізичне виховання
Крім типових уроків фізкультури діти займаються йогою та командними видами спорту. Серед додаткових секцій для тренувань: бойові мистецтва, танці, теніс, спортивне плавання, брейк данс, черлідинг тощо. А ще - обов’язкове навчання грі в шахи та проведення шахових турнірів. Приємно, що серед наших учнів з кожним роком росте кількість чемпіонів!
Креативність
Креативність
Смілива уява та здатність генерувати оригінальні ідеї - це можливість пошуку нестандартних рішень у будь-якій сфері. Розширюючи світогляд дітей, ми розширюємо їх внутрішній світ. Мистецтво, музика, акторство — рушії розвитку креативності. Наші учні креативлять на повну, без жодних обмежень!
Логічне мислення
Логічне мислення
Популярність стартапів та ведення прибуткових бізнесів — прогресивні виклики сьогодення, які потребують логічного мислення, високого рівня відповідальності та глобального аналізу. На авторських курсах ми навчаємо аналізувати, прораховувати досвід людства та формувати правильні моделі керування проєктами.
Біоінженерія
Біоінженерія
Світ надто швидко змінюється. І ми вчимо управляти цими змінами згідно викликів часу.
Записатись на екскурсію

Команда школи

Школа — це не тільки освітні предмети, навчальні курси і розвиваючі завдання. Це, перш за все, колектив, який щоденно працює з дітьми: впродовж уроків і перерв, на гуртках і під час дозвілля. Кожен з нас є прикладом для наслідування, другом і порадником, людиною, якій довіряють діти. І ця довіра для нас є дуже важливою!

 • Адміністрація
  Надія Дубченко
  Надія Дубченко
  Очільниця проекту GlobalKids
  Школа, куди йдеш із задоволенням і яку не хочеться покидати - мрія кожного учня, яку я вирішила втілити в реальність. Школа, у якій до дитини ставляться, як до партнера, а не як до підлеглого. Ми робимо все, щоб наші учні могли реалізувати себе повною мірою і стаємо для них у цьому надійними друзями. У нашій школі є місце кожній ідеї, вчителі не лише вислуховують учнів, а підказують, корегують і допомагають втілити задумане в реальність. Авторська програма навчання дозволяє відкрити та реалізувати таланти й індивідуальні можливості кожного учня.
 • Кафедра початкової школи
  Мирослава Гриньків
  Мирослава Гриньків
  Учитель початкових класів
  - Вчителювання — це про любов. Адже коли ти любиш, то і любитимуть тебе. На мою думку, урок має проходити на одному подиху, легко і захоплююче, щоб дитячі очі сяяли та все було «happy». Я з дитинства мріяла і хотіла бути учителем. І наполегливо, крок за кроком, йшла назустріч своїй дитячій мрії. І ось я працюю у школі, де маю багато можливостей для втілення власних планів та задумів. А вони інколи є дуже шалені:) Мері Поппінс - саме так мене згодом почали називати, і запитували чому всі діти до мене тягнуться і знають, навіть якщо я у них нічого не викладаю. Я на це завжди з посмішкою відповідаю: “Я просто люблю їх, ось і вся моя магія”. Насамперед, я прагну, щоб мої учні були щасливими та вмотивованими - тоді й вивчати новий матеріал набагато цікавіше та ефективніше. Тому у нас завжди ранок розпочинається із ранкових вітань та міцних обіймів. Працювати над своїм саморозвитком - це одне з основних завдань учителя. Тому постійно підвищую свій рівень компетентності, беручи участь у тренінгах, семінарах та різних курсах. На уроках використовую різноманітні методи, інтерактивні технології: створюю навчальні ігри, вікторини - все для того, щоб дітям було цікаво. Також ми багато робимо різноманітних проєктів, створюємо власні ігри, презентації, вигадуємо челенджі та знімаємо відео. Все це для того, щоб розвивати не лише важливі компетенції ХХІ століття, а й учня, як особистість. Моє педагогічне кредо: «Знай дитину, розумій дитину, поважай дитину, будь частиною життя дитини».
 • Кафедра суспільно-гуманітарних освітніх галузей
  Марта Бешлей
  Марта Бешлей
  Учитель хімії
  Чому я обрала професію вчителя? Тому, що отримую задоволення від своєї праці. Велике щастя приносити користь комусь: показувати дітям нові горизонти та бути орієнтиром у їхній першій подорожі у науку. Дуже люблю подорожувати та малювати. Подорож - це про виклики, свободу та відчуття цінності часу. Мистецтво, в свою чергу, про щось вартісне, бо пропущене крізь призму власного відчуття. Пишаюсь тим, що відчуваю себе на «своєму» місці, також тим, що вдалось втілити кілька значущих освітніх проектів, які будуть корисними цілим поколінням учнів. Ще маю перемогу в освітянському конкурсі «Успішний вчитель». Такі речі дарують визнання та розуміння, що рухаєшся у правильному напрямку. Мене неймовірно надихають слова Стівена Хокінга: «Намагайтесь частіше дивитись на зорі, а не собі під ноги. Будьте допитливими. І яким би складним не здавалось життя, завжди є щось, що ви можете зробити та в чому досягти успіху. Найголовніше - просто не здаватися».
 • Кафедра іноземних мов
  Ольга Заяць
  Ольга Заяць
  Учитель англійської мови
  Я була допитливою з дитинства. У 6 років вільно читала українською та польською. Пізніше у гімназії почала вивчати й дві інші іноземні мови, а саме англійську та німецьку. Мені це страшенно подобалось. Вчителькою мріяла бути з дитячих років, а мій дідусь навіть жартував, що як виросту, стану директоркою школи. Мені здається, що саме допитливість до всього на світі, до пізнання нового, ну і просто величезна любов до дітей навіть не ставили під сумнів, яку професію оберу. Закінчивши ВНЗ у Львові, я хотіла ще більше рости професійно, і результатом стали 6 років життя у Польщі. Там я здобула ступінь Магістра за спеціальністю "Мови бізнесу" та успішно закінчила спеціальність "Методика навчання англійської мови у дошкільних закладах освіти та молодшій школі", де впродовж року мала змогу не лише теоретично вивчати успішні європейські методики, але й проходити стажування у найкращих приватних та державних закладах. У 2020 році я здобула диплом ще одного із європейських університетів, за спеціальністю"Інноваційні методи освіти". Усе це, а також колосальний досвід та знання, які я отримала за кордоном, я застосовую у практиці щодня. За 10 років досвіду, я мала змогу працювати із різними віковими категоріями, починаючи від діток 3 років. Можу сказати, що бути вчителькою англійської - це круто, цікаво та неабияк відповідально. Потрібно завжди навчатись новим трендам, розвиватись та творити із учнями нові проекти. Але, коли я бачу учнів задоволеними, коли разом із ними радію їхнім досягненням-це дійсно мотивує рухатись вперед та досягати ще більше!