Наша школа

Школа навчає студентів не тільки академічним знанням, але й актуальним моделям успішності, практичним навичкам і вмінням, які відповідають сучасним викликам глобального світу.

Про школу

GlobalKids - еталон сучасної якісної української освіти!

Навчальна програма та курси

Ми впровадили авторські навчальні курси та програми, які використовують дієвий досвід інноваційних шкіл з усього світу.

Команда школи

Школа — це не тільки освітні предмети, навчальні курси і розвиваючі завдання. Це, перш за все, колектив, який щоденно працює з дітьми: впродовж уроків і перерв, на гуртках і під час дозвілля. Кожен з нас є прикладом для наслідування, другом і порадником, людиною, якій довіряють діти. І ця довіра для нас є дуже важливою!

Як стати учнем GlobalKids?

Записатись на екскурсію

Вибір нашої школи - це вибір на користь успішного майбутнього Ваших дітей! Діти навчаються за інноваційними методиками, діти в безпеці, смачно їдять і гуляють! Домашні завдання - в школі, і понад 20 гуртків на вибір! Залишайте заявку - і ми розкажемо Вам всі деталі!

Наша школа

Школа навчає студентів не тільки академічним знанням, але й актуальним моделям успішності, практичним навичкам і вмінням, які відповідають сучасним викликам глобального світу.

Про школу

GlobalKids - еталон сучасної якісної української освіти!

Сучасна школа — осередок довіри, безпеки та відповідальності дитини.
Сучасне навчання — мотивує, самовдосконалює, формує свідомість.
Сучасна освіта — основа успішного майбутнього!

Наші переваги
Наші переваги
• Школа повного дня з 8.30 по 19.00. • Програма державного зразка + унікальні авторські курси. • Крім класичних підручників – ноутбук, яким забезпечує школа. • На уроці присутні двоє педагогів: викладач і куратор класу. • Не більше 16 дітей у класі. • Відеоспостереження зі звуком і он-лайн доступом. • Відсутність домашніх робіт. Усі завдання учні виконують у школі. • Велика кількість різнопланових додаткових гуртків на вибір в межах закладу. • Можливість організації довезення (трансферу) з будь-якого району Львова. • Власний виробничий цех для забезпечення харчування школярів.
Наші акценти
Наші акценти
Ми акцентуємо увагу на практичну діяльність учнів. Більшість уроків проводять у форматі STEAM — коли теорія закріплюється практикою. Усі класи проводять інтерактивні наукові досліди. У шкільні проекти інтегровані різні предмети. Діти вчаться взаємодіяти і бути гнучкими у командній роботі.
Здорове харчування
Здорове харчування
Власний виробничий цех. Технологічні процеси з дотриманням усіх норм ХАССП (HACCP). Співпрацюємо із перевіреними надійними постачальниками продуктів, які мають сертифікати якості. Не додаємо покращувачів кольору і смаку, не використовуємо хімічних домішок, уникаємо готових напівфабрикатів. Готуємо поживну, безпечну, якісну і смачну їжу. Корисне і збалансоване харчування. Розробка меню із залученням нутріціолога. В основі - саме ті страви, які найохочіше їдять діти. Триразове харчування або на вибір (наприклад, тільки сніданок і обід). Можливість замовити харчування лише в окремі дні. Пропонуємо до вибору щодня два варіанти сніданків та обідніх комплексів. При потребі можемо готувати безглютенові і безлактозні страви для окремих дітей. У школи щойно приготовану їжу доставляють у спеціальних термоконтейнерах.
Записатись на екскурсію