Дні відкритих дверей GlobalKids у серпні/вересні: Чому варто навчатись з нами?

Усі події

У цьому році знайти для дитини школу, яка б дійсно відповідала усім запитам батьків, стало дійсно дуже важко. Наша інноваційні освітня мережа PIPL Lyceum та GlobalKids зробила усе для того, щоб якісно та ефективно завершити минулий навчальний рік, незважаючи на війну та усі проблеми, які війна принесла із собою. І також, всупереч усьому, ми готові з 1 вересня працювати офлайн, у наших безпечних трьох локаціях у м. Львові:

  • Малоголосківська, 30а

  • Зелена, 115а

  • Наукова, 5а

Реєстрація на презентацію  

У кожній нашій локації є надійне укриття – на Малоголосківській, наприклад, навіть два, а на Науковій – у нашому розпорядженні справжнє бомбосховище. Тож яку б локацію Ви не обрали, Ваша дитина буде у повній безпеці. Це на даний час – першочергове питання. А що далі? А далі Вас точно цікавлять багато інших запитань:

💜 як проходить навчання у школі?

💜 яка навчальна програма і скільки уроків англійської в тиждень?

💜 як виглядає день нашого студента?

💜 що дітки їдять та де гуляють?

💜 яка вартість навчання, що у неї входить і чи можна отримати знижки?

💜 хто вчителі і як ми мотивуємо дітей?

💜 і багато-багато інших…

Отож, аби Ви могли дізнатись усе, що Вас цікавить про навчання у приватній школі, ми проводимо ряд презентацій у двох форматах – День відкритих дверей на кожній локації, а також зустрічі у Zoom

Графік проведення презентацій GlobalKids

ДатаЧасФорматЛокація
3 серпня, ср 19:00ОнлайнZoom
11 серпня, чт19:00ОнлайнZoom
13 серпня, сб12:00Офлайнвул. Малоголосківська, 30а
18 серпня, чт19:00ОнлайнZoom
20 серпня, сб12:00Офлайнвул. Зелена, 115а
27 серпня, сб12:00Офлайнвул. Наукова, 5а
3 вересня, сб12:00Офлайнвул. Наукова, 5а

Ми готові розказати Вам усі деталі на змістовній та лаконічній 30-хвилинній онлайн-презентації, а після цього – наділати усі необхідні матеріали, щоб Ви могли зважено прийняти таке важливе сімейне рішення.

Також запрошуємо на офлайн події – зможете побачити на власні очі місце, де Ваша дитини буде проживате своє щисливе дитинство!

Також під час презентації підповідаємо на усі Ваші запитання. Участь у презентації безкоштовна, але реєстрація – обов’язкова. Після заповнення форми, Ви автоматично отримаєте листа із доступами до онлайн презентацій на вказану Вами електронну адресу. Підтвердження присутності на офлайн презентації можна зробити під час дзвінка нашого менеджера. Або можете самостійно зателефонувати за номером нашої інформаційної лінії: +38 067 408 1655.

Реєстрація на презентацію  

Запрошуємо у цікаву подорож під назвою “GlobalKids”

Школа, що змінює світ!

Записатись на екскурсію
Залишіть заявку
Хочете записатись на екскурсію, гурток, забронювати місце у школі чи садочку? Залишіть свої контакти, ми перетелефонуємо!
Надіслати