Як довідатись усе про нашу школу?

Усі події

Ми нагадуємо, що набір до 0-4 класів у нас вже офіційно оголошено відкритим! Тож запрошуємо Вас реєструватись на зустрічі з очільницею нашої мережі пані Надією Дубченко, щоб довідатись:

⚡️ про умови вступу дитини до школи та особливості навчального процесу
⚡️ про розвиток талантів Вашої дитини завдяки нашій навчальній програмі
⚡️ про частоту уроків англійської мови та другу іноземну
⚡️ про те, що входить у вартість, а що – ні
⚡️ про організацію безпеки у школі, а також про харчування
⚡️ про все на світі, що Вас цікавить!

Графік літніх зустрічей GlobalKids

ДатаЧасМісце зустрічі
7 липня
(четвер)
19:00ZOOM
16 липня
(субота)
12:00м. Львів,
вул. Малоголосківська, 30а
21 липня
(четвер)
19:00ZOOM

Як отримати доступ до зустрічей Zoom?

Це дуже просто! Залишіть заявку, натиснувши на кнопку нижче, і на вказану пошту одразу отримаєте листа із доступами до Zoom-зустрічей. Якщо Ви не отримаєте листа з доступом, заповніть, будь ласка, заявку ще раз і уважно простежте, щоб електронна адреса була правильною. Або телефонуйте, будь ласка, за номером (067) 408 16 55 – відповімо на будь-який Ваш освітній запит.Напередодні кожної події ми надішлемо Вам нагадування.

Взяти участь  

Чому варто обрати GlobalKids?

GlobalKids – це інноваційна ліцензована початкова школа повного дня з авторською програмою навчання та розвитку, яка знаходиться у м. Львові.

🌏 Школа, у якій Ваша дитини буде гармонійно розвиватись, навчаючись у атмосфері добра, поваги та, звичайно ж, дисципліни.
🌏 Школа, у якій дітей люблять, у якій переймаються майбутнім дітей, адже розуміють, що діти – це творці майбутнього світу!
🌏 Школа навчає не тільки академічним знанням, але й актуальним моделям успішності, практичним навичкам і вмінням, які відповідають сучасним викликам глобального світу!
🌏 Школа, якість навчального процесу у якій не залежить ні від  ковіду, ні від війни, адже ми готові як до забезпечення підвищеної безпеки під час навчання офлайн, як і до проведення повноцінного дистанційного навчання!
🌏 Школа, після якої діти будуть готові вступити до Першого інноваційного приватного львівського ліцею PIPL Lyceum

GlobalKids – Школа, що змінює світ!


NB: Також запрошуємо на онлайн-презентації інноваційного ліцею PIPL Lyceum (5-11 класи), що відбудуться 8 та 22 липня 2022 року на платформі Zoom. Деталі та реєстрація тут.

#приватнашколальвів #приватнапочатковашкола

 

Записатись на екскурсію
Залишіть заявку
Хочете записатись на екскурсію, гурток, забронювати місце у школі чи садочку? Залишіть свої контакти, ми перетелефонуємо!
Надіслати